Zadzwoń do nas Napisz wiadomość

Bezpieczeństwo zakupów

Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne dlatego też zakupy w sklepie e-Ospel są tak samo bezpieczne jak w sklepie tradycyjnym, ale o wiele wygodniejsze.

Oto 10 powodów dlaczego warto nam zaufać:

 1. Certyfikat Zaufane Opinie Ceneo
  Zaufane źródło opinii klientów, w którym masz pewność że opinie zostały wystawione przez rzeczywistych klientów. Opinie są zbierane na podstawie ankiet wysyłanych do klientów klika dni po złożeniu zamówienia. Sprawdź nasze opinie w serwisie Ceneo.
 2. Program Ochrony Kupujących
  Zapewnia konsumentowi rekompensatę w kwocie do 10 000 zł w przypadu gdy nie otrzymał zakupionego towaru lub zakupiony towar różni się znacznie od opisanego w ofercie.
 3. Rzetelna firma
  Nasza firma istnieje na rynku 1995 roku, od kilku jesteśmy również obecni w Internecie. Specjalizujemy się w sprzedaży osprzętu elektrycznego. Wąska specjalizacja pozwala nam na ustanowienie najwyższych standardów w zakresie obsługi Klienta zapewniając ekspercką pomoc podczas wyboru odpowiednich wyłączników i gniazdek. Zaufały już nam tysiące osób. Sprawdź
 4. Możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni
  Zgodnie z obowiązującym prawem przyjmujemy zwroty produktów w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu dostarczenia przesyłki. Dowiedz się więcej o zwrotach.
 5. Regulamin bez klauzul niedozwolonych
  Nasz regulamin został opracowany przez zawnętrzną, wykwalifikowaną firmę, dzięki czemu jest wolny od niezgodnych z prawem zapisów i stale aktualizowany. Dzięki temu masz pewność że chronią Cię wszystkie obowiązujące przepisy prawne. Zapoznaj się z opinią prawną regulaminu.
 6. Szyfrowanie SSL
  Proces składania zamówienia, w tym podawania danych osobowych, jest realizowany przy udziale szfrowanego połączenia SSL zapewniającego pełne bezpieczeństwo wprowadzonych danych. Informacje o certyfikacie sprawdzisz klikając, podczas składania zamówienia, na ikonę "kłódki" w oknie przeglądarki.
 7. Ochrona danych osobowych
  Przestrzegamy zasad dotyczących ochrony danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.
 8. Ubezpieczone przesyłki kurierskie
  Wszystkie przesyłki realizowane przez firmę kurierską są ubezpieczone od zaginięcia i uszkodzenia w transporcie. Dzięki temu nie musisz obawiać się o los zakupionego towaru w drodze do Ciebie.
 9. Możliwość sprawdzenia przesyłki przy kurierze
  Odbierając przesyłkę od kuriera z naszego sklepu masz możliwość (a nawet powinieneś), w obecności kuriera sprawdzić stan przesyłki oraz zgodność zawartości z zamówieniem.
 10. Przejrzystość informacji
  Produkty dostępne w naszym sklepie zawierają zdjęcia i są szczegółowo opisane tak żebyś zawsze wiedział co dokładnie kupujesz. Dokładamy wszelkich starań, aby proces zakupu był jak najłatwiejszy, dlatego udostępniamy specjalny dział Wiedza i porady, w którym zostały opisane najważniejsze kwestie podczas zakupu osprzętu elektrycznego. Pamiętaj że możesz się z nami skontaktować pod numerem 722 393 833 lub pod adresem sklep@e-ospel.pl.

// //